Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

 

Ahmet FİDAN'ın Güneş İnsan Kanunları

Her farklı şehirde ve kurumda yapmış olduğum konferans ve seminerlerimde  ‘bu kadar enerjiyi nereden buluyorsunuz’ sorusuyla karşı karşıya kalıyorum. Bu soruya hemen ayrıntıyı açıklamaksızın; “ben hidrojeni helyuma çeviririm derim.

Güneşin hidrojeni helyuma dönüştürerek kendi enerjisini kedisinin ürettiği gibi, kendi motivasyonlarını kendilerinden alan güneş insanların bu içsel motivasyon kaynakları güneş (ve enerjisi) gibi ölümsüzdür. 

Güneş insan olAmayıp ta kendi enerjilerini kendinden almak isteyenleri teğet geçebilcek birtakım motivasyon çözücü etkenler vardır. Önce bu varsayımları ortaya koyalım. (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,

Nisan 3rd, 2010 | in Eğitim, Felsefe, İş yaşamı, Sağlık, Toplum, Yaşam | 1 yorum

Self Motivasyon

Bir çok NLP programlarımda, kişisel gelişim seminerlerimde, yaşam ve motivasyon, etkili iletişim vb. konferanslarımda ‘bu kadar enerjiyi nereden buluyorsunuz’ sorusuyla karşı karşıya kalıyorum. Keşke bunun tek bir cevabı olsaydı da bir cümlede söyleyip muhatabımı/muhataplarımı tatmin edebilseydim. Ama genelde ayrıntıyı açıklamaksızın şu cevabı veririm: “ben hidrojeni helyuma çeviririm”.

Self motivasyonun veya Hidrojeni Helyuma çevirmenin bir çok alt etkeni bulunmaktadır. Bu alt etkenleri ortaya koymadan önce, Self Motivasyon veya Hidrojeni Helyuma çevirme hakkında girizgah bilgisi aktarmak (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , , , , ,