Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

Yazı Kategorileri

Bilgi Ağı Sitelerimiz

Arşivler

:: Hakkımızda

 

Misyon

“Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır” diye çıktık yola!

Online Bilgi İletişim ve Medya Hizmetleri,  örtük bilginin açığa çıkarılması, ülkemizin literatür zenginliğine hizmet edilmesi, profesyonel yazarlarımızın sesinin çok daha geniş kitlelere ulaştırılması, amatör yazarlarımızın potansiyellerinin ortaya çıkarılmasını sağlayarak desteklemek, özveri içinde ve centilmence bilgilerin paylaşımını sağlayarak, özelde Türkiye’ye genelde dünyaya özgün kaynak zenginliği ve derinliği kazandırarak böylece tüm insanlığa faydalı olma amacını güder. Bilgi beyinlerde ve raflarda kaldıkça anlamsızdır. Sitemiz/sitelerimiz, doğru bilginin paylaşımını bir insanlık hizmeti olarak görmektedir.

Nereden Nereye! ya da Kısa Tarihçe

Online Bilgi İletişim Ağı 8 Ağustos 2001 tarihinde www.yahoo.com  dan alınan cjb.net uzantısıyla yayına başladı. 21 Kasım 2002 tarihinde www.ahmetfidan.com  alan adıyla ve kendi bağımsız sunucumuzla internete yerleşmiş olduk. 2003 tarihinden 8 Ağustos 2005 tarihine kadar aynı düzenlemeyle devam edildi. 8. Ağustos 2005 tarihinde bilgi iletişim ağımız yeni çehresine kavuşmuş oldu. 18 Ocak  2006 tarihinde, www.sunubank.com adresinden Türkiye’nin ilk Sunu Slayt Bankası Sunubank yayın hayatına girdi. 8 Ağustos 2006 tarihinde de www.ahmetfidan.com interaktif bilgi ve iletişim altyapısı oluşturuldu. ahmetfidan.com Ziyaretçi defterimizdeki yoğunluğu göz önüne alarak derhal 18 Ocak  2007 tarihinde www.bilgievreni.com  ve net uzantılı url adreslerinden forum sitemiz yayına girdi. 8 Ağustos 2007 tarihinde  www.yerelyonetim.net , siyasalforum.net (sonradan) www.siiyasalforum.org, www.axatour.com , www.bilgiagi.net paralel zaman dilimlerinde yayın hayatına başladı. 18 Ocak 2008 tarihinde  www.ulusalbilinclenme.org , www.ulusalbilinclenme.com , www.bilinclenme.com , www.bilinclenme.org  url adreslerinden ULUSAL BİLİNÇLENME HAREKETİ’mizin sitesi,  www.isimpazari.net  url adresinden de DOMAİN MARKETİMİZ hizmete açılmıştır. Yine paralel zaman diliminde (18 Ocak 2008 tarihinde), www.kentakademisi.com  ve net ile Uluslararası Hakemli İndeksli Kent Akademisi Dergimiz, Türkiye’nin Kent Kültürü ve Yönetimi sıfatıyla yayın hayatına başladı. 8 Ağustos 2008 tarihinde,  8 Ağustos 2007 tarihinde test yayınına başlamış olan Bilgi Ağı gazetemiz, www.bilgiagi.net , www.yazarportal.com, www.yazarportal.net, www.tasviriefkar.com, www.extrabilgi.com  www.extrabilgi.net  www.extraknowledge.com, www.authorport.com,   www.yazibankasi.com, www.yazibankasi.net  url adreslerinden Türkiye’nin Köşe Yazarı Gazetesi ve Yazar Portali olarak fiilen hizmete girdi.  8 Ağustos 2009 tarihinde, www.bizajans.com  Online Groups, Online Bilgi İletişim ve Medya Hizmetleri  sitemiz hizmete girmiştir. 18 Ocak 2010 tarihinde web gazetemiz, www.gazeteweb.net url adresinden Türkiye’nin İlk Video Röportaj Portali olarak   test yayınına başlamıştır. 18 Ocak 2012 tarihinde www.isimpazari.net Popüler Domain Portalimiz interaktif tabana kavuştu. Yine 18 Ocak 2012 tarihinde, Yeni Anayasa Hazırlık Platformu sitesi olan, www.2013anayasasi.com T.C. Anayasa Hazırlık Portali olarak interaktif tabanlı olarak yayına girdi. Ama bu sitemiz, anayasa hazırlıklarının akamete uğramasıyla yayınına son verdi.

Daha sonra, sırayla, 01.02.2014 tarihinde Karadeniz Şairler ve Yazarlar Derneğimizin resmi web sitesi olan www.kasyad.com, 18.12.2016 tarihinde Karadeniz Doğa ve Çevre Derneğimizin resmi web sitesi olan www.kadoced.com yayın hayatına girdi, ardından,  ardından

 

 ——–oooOOOooo——-

ONLİNE BİLGİ İLETİŞİM ve MEDYA HİZMETLERİ

SİTELER TOPLULUĞU OLUŞUMLARI

______________________________________

TÜRKİYE’NİN İNTERAKTİF KÖŞE YAZARI GAZETESİ

YAZAR PORTALİ ve YAZI BANKASI

www.bilgiagi.net  www.yazarportal.com,

www.yazarportal.net  www.tasviriefkar.com   www.yazibankasi.com net

www.yazibankasi.net  www.extrabilgi.com net www.authorport.com,

KENT AKADEMİSİ / ULUSLARARASI KENT KÜLTÜRÜ ve YÖNETİMİ DERGİSİ

www.kentakademisi.com / net, https://dergipark.gov.tr/kent  www.jourac.com 

TÜRKİYE’NİN YEREL YÖNETİM PORTALI

www.yerelyonetim.net

TÜRKİYENİN İLK SUNU SLAYT BANKASI

www.sunubank.com, net

ULUSAL BİLİNÇLENME HAREKETİ

www.ulusalbilinclenme.com, net / org  www.bilinclenme.com net / org

TÜRKİYE’NİN İNTERAKTİF EĞİTİM ve KÜLTÜR PLATFORUMU

www.bilgievreni.com / net

İ.Ü. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ÖZERK FORUMU

www.siyasalforum.org

TÜRKİYE’NİN TURİZM PORTALI

www.axatour.com net, org, www.axatur.com net org

TÜRKİYE’NİN VİDEO RÖPORTAJ PORTALİ

www.gazeteweb.net

ONLİNE GROUPS / ONLİNE BİLGİ İLETİŞİM REKLAM TANITIM Ve MEDYA HİZMETLERİ

www.bizajans.com

AHMET FİDAN’IN KİŞİSEL RESMİ WEB SİTESİ

www.ahmetfidan.com  www.ahmetfidan.net www.ahmetfidan.info

*****

Online Bilgi İletişim ve Medya Hizmetleri

Tel: 

Tel: +90452 310 20 30 – +90532 486 45 03

bilgi@bilgiagi.net – online@ahmetfidan.com