Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

 

EDİTÖRDEN

Radikal gazetesinde “Köşe Yazarları Ne Kadar Gereksiz?” başlıklı bir yazı okudum. Gazete köşe yazarlarının dilinden bir potpori yapılmış. Çok ta güzel değerlendirmeler.

Bu değerlendirmeleri aynısıyla sizlerle paylaşma gereği duydum. Gerek yazarlarımızın gerekse okurlarımızın beğeneceğini düşünerek. Ama değerlendirmeleri okumadan önce, başlığımızın cevabını şu şekilde vermek isterim.

Köşe yazarları gazetede yayınlanan haberlerin ayağının yere basmasını (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,

Kasım 5th, 2008 | in EDİTÖRDEN | 3 tane yorum

EDİTÖRDEN

Sevgili okurlarımız, bilgi dostlarımız.

Daha fiilen kurulalı çeyrek yıl bile olmadan kendimize göre ağır ve emin adımlarla sizlere hizmet vermeye gayret ettik.

Hostingimizden kaynaklanan ve Türk Telekom’un IP leri yenilemesindeki gecikmeden kaynaklanan kısa süreli sorunlar yaşadık. Yayın akışımızda çok (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,

Ekim 22nd, 2008 | in EDİTÖRDEN | 1 yorum

EDİTÖRDEN

Sayın yazarlarımız ve okurlarımız, 20 Ekim 2008 tarihinden itibaren yayınlanan yazılar host veri tabanı ıp değişikliği nedeniyle elimizde olmayan nedenlerle silinmiştir. Kayıtlarımızdaki yedeklerden elimizde olanları yeniden ekledik. 20 Ekim 2008 tarihinden itibaren yazı ekleyen ve/veya yorum ekleyen yazar ve okurlarımız kayıtlarımızda eklenmemiş olan yazı ve yorumlarını yeniden eklemelerini rica ederiz.

Yayın akışımızdaki kesintiden dolayı bütün takipçilerimizden özür diler sağlıklı başarılı ve mutlu günler dileriz.

Etiketler: ,

Ekim 17th, 2008 | in EDİTÖRDEN | Yorum Yapin

EDİTÖRDEN

Sevgili okurlarımız, son günlerde yayın akışımızda meydana gelen düzensizlikler nedeniyle en başta sizlerden özür dileriz. Sistemimize ve veri tabanımızı halen henüz tanımlayamadığımız saldırılar olmaktadır. Bu varlıklar gazetemize yayınlanmak üzere gönderilen yazıları silmekte, yorumları silmekte, onaylanan yorumları onaydan kaldırmakta, yayında olan yazıları silmektedir. Bu hareketlere karış derhal müdahalede gecikmeler yaşanmaktadır. (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,