Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

 

 

Twitter Saçmalığı

  Bu (tw)İTTE bir Bit Yeniği Var!!!

Neden Twitter de Face Değil?, Twitter’i Özendiricilerin Oyuncubaşısı Kim?

 

Sorunun cevabını bilmiyorum. Bildiğim tek şey, kesinlikle Twitter’ın altında önemli bir siyasal hesap yattığıdır. Devletlerin en başında hatta tepesinde olan şahıslar da dahil olmak üzere insanları Twitter’e yöneltmek kimin veya kimlerin işine gelmekte. Kimler pastacı, kimler komisyoncu, kimler çorbacı, kimler figüran.  (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Google Amacaa, Seni Çok Seviyorum

İnternetin başlangıç tarihiyle google’ın kuruluş tarihleri hemen hemen aynıdır. Bir nev’i internet google ile olagelmiştir.

Link, SEO, araştırma, merak, paylaşım, çözüm, hız sözcükleri az veya çok bize google’ı hatırlatır. Hemen hemen herkes bu dijital arama motorunu her gün kullanır ama kaç kişi şöyle bir arkasına yaslanıp, yüce Allah’tan, internet teknolojisini ve böylesi pratik bir arama motorunu ortaya çıkaran kişi veya kişilere yardım etmesi için dua etti veya böylesi kolaylıkların mucitlerini, emektarlarını, müelliflerini iyi dileklerle andı.

DİJİTAL AĞ HAKKINDA ÖN BİLGİ:

İnsanların kullandıkları bilgisayardaki bilgilerin kablolu veya kablosuz iletişim ağı aracılığıyla her bilgisayara ait IP lerden dosya aktarım (yükleme/upload) programlarıyla 24 saat açık olan data kayıt ünitelerine (serverlere) bu (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,

EDİTÖRDEN

Radikal gazetesinde “Köşe Yazarları Ne Kadar Gereksiz?” başlıklı bir yazı okudum. Gazete köşe yazarlarının dilinden bir potpori yapılmış. Çok ta güzel değerlendirmeler.

Bu değerlendirmeleri aynısıyla sizlerle paylaşma gereği duydum. Gerek yazarlarımızın gerekse okurlarımızın beğeneceğini düşünerek. Ama değerlendirmeleri okumadan önce, başlığımızın cevabını şu şekilde vermek isterim.

Köşe yazarları gazetede yayınlanan haberlerin ayağının yere basmasını (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,