Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

Yazı Kategorileri

Bilgi Ağı Sitelerimiz

Arşivler

 

Mart 15th, 2009 | in EDİTÖRDEN | Yorum Yapin

Domain Name System [DNS] (Alan Adı Sistemi) dağıtık yapıda bir veritabanıdır. Bu sistem makine isimlerini IPv 4 (ya da ipv 6) adreslere ya da IPv 4 adresleri makine isimlerine çevirmeye yarar.

Ayrıca bir alan için gerekli eposta sunucusunun adreslerini ya da alanadı sunucularının hangi IP adreslerinde (daha&helliip;)

Etiketler: ,

Aralık 24th, 2008 | in EDİTÖRDEN | Yorum Yapin

 

Sayın bilgi ağı yazar, okur ve yorumcularımız;

1. Yazılarınıza yayın periyodu içinde düzeltme yapabilirsiniz. Yazınızı taslakta tutarsanız düzeltebilirsiniz. Yazılarınızı inceleme bekliyor seçeneğinde tutarsanız zamanı geldiğinde biz onu yayınlarız. Bu durumda yazılarınızı edit edemezsiniz. Bizler bunun için varız. Hiç çekinmeden bizlere düzeltme yapacağınız kelime veya hataları bildirebilirsiniz.

Ayrıca gazetede yayınlanan bir yazının düzeltilmesi mümkün olur mu, pek tabi ki hayır. Sitemiz de bir internet gazetesidir. Bu nedenle yazarlarımızın yazılarını düzeltme yetkisi olamaz.

2. Yazılarınızı düzeltme gereği ortaya çıkarsa, online@bilgiagi.net msn adresinden düzeltmelerinizi bildirebilirsiniz. (daha&helliip;)

Etiketler: , ,

EDİTÖRDEN

Radikal gazetesinde “Köşe Yazarları Ne Kadar Gereksiz?” başlıklı bir yazı okudum. Gazete köşe yazarlarının dilinden bir potpori yapılmış. Çok ta güzel değerlendirmeler.

Bu değerlendirmeleri aynısıyla sizlerle paylaşma gereği duydum. Gerek yazarlarımızın gerekse okurlarımızın beğeneceğini düşünerek. Ama değerlendirmeleri okumadan önce, başlığımızın cevabını şu şekilde vermek isterim.

Köşe yazarları gazetede yayınlanan haberlerin ayağının yere basmasını (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,

Kasım 5th, 2008 | in EDİTÖRDEN | 3 tane yorum

EDİTÖRDEN

Sevgili okurlarımız, bilgi dostlarımız.

Daha fiilen kurulalı çeyrek yıl bile olmadan kendimize göre ağır ve emin adımlarla sizlere hizmet vermeye gayret ettik.

Hostingimizden kaynaklanan ve Türk Telekom’un IP leri yenilemesindeki gecikmeden kaynaklanan kısa süreli sorunlar yaşadık. Yayın akışımızda çok (daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,