EDİTÖRDEN

Sevgili okurlarımız, bilgi dostlarımız.

Daha fiilen kurulalı çeyrek yıl bile olmadan kendimize göre ağır ve emin adımlarla sizlere hizmet vermeye gayret ettik.

Hostingimizden kaynaklanan ve Türk Telekom’un IP leri yenilemesindeki gecikmeden kaynaklanan kısa süreli sorunlar yaşadık. Yayın akışımızda çok az aksamalar oldu. Ama şükür ki bu günlere geldik. IP sorunumuz çözüldü. Yayın akışımız düzene girdi.

Her geçen gün yazar kadromuz daha da renklenmekte ve güçlenmekte. Ege bölgesinden Erdal İZGİ ve Dilek GAPPİ güçlü gazetecilik ve yazarlık tecrübeleriyle artık düzenli olarak bizlerle olacak.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizden birkaç güçlü kalem daha yakınlarda aramıza katılacak. Amacımız bütün Türkiye’mizin her bir bölgesinden en az onar temsilciyle yayınımızı güçlendirmek.

Daha yeni bir yayın organı olmamıza rağmen, google sayfa gösteriminde on üzerinden 3 e çıkarken, alexa’nın dünya internet  sıralamasında da 800 binlere kadar düştük. (İlerledik) Bu başarılarımız pek tabi ki yazarıyla okuruyla hepimizindir. www.bilgievreni.com adresinden yayınlanan forum sitemiz başta olmak üzere,  www.bilgiagi.net in de ilk hedefi I. yaş gününü dünya internet siteleri arasındaki sıralamada 100 binin altına düşmüş olarak kutlamaktır.

Bizler elimizden geldiğince, herhangi bir ücret veya gelir kaygısında olmaksızın yayınımızı sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Yayındaki yazıların okunma sayıları,  yazarlarımızın fotoğrafları çalışmakta olduğumuz konular.

Sevgi ve saygılarımızla hep birlikte nice başarılı ve mutlu yarınlara.

Etiketler: , , , ,