Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

 

Ağustos 4th, 2015 | in Bilinçlenme, Siyaset/Politika, Toplum | Yorum Yapin
Altılı Ganyan ve Ortadoğu Siyasetinde Satranç ve Matruşka Çıkmazı

Altılı Ganyan ve Ortadoğu Siyasetinde Satranç ve Matruşka Çıkmazı

I. Ayak: ‘Beyaz Türklerin’ (ve diğerlerinin) katma değer oylarıyla ve neomedya cilasıyla yüzde onüçlere vurdurulan HDP popülarite ve kurumsal olarak yerleşme aşamasını tamamlamıştır. Mesaj: HDP bizden biri. ÖRGÜT cici bir kurum. Her iki imaj yapılan reklam, kazanılan durum mükemmel.

II. Ayak: Seçim sonrası, terör ile, cici gösterilen ÖRGÜT gerçek kimliğine döner, HDP oyları düşer. Örgüt kan üzerinden popülaritesini artırmaya devam eder. Partiye seçim öncesi kazanımları yeter de artar bile. Mesaj: Her kayıt ve şartta örgüt kazançlı. Parti önümüzdeki seçimden sonraki seçim için geri adımda. Kapatılma veya yargılanma masumiyeti rolleri için de sabırsızlanmakta. (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

ruya-gordum-ahmet-fidan

 

Dün gece bir rüya gördüm dostlar!

“Hayır olsun” hemen dediniz duydum sizi.

Gece karanlığını boğan bir aydınlıkla nur yüzlü yüz yaşını geçkin bir ihtyar çıkageldi karşıma.

Bana:

– “Fethullah, Twitter’da seni bekliyor!” dedi.

2002 de Amerika’da kalbine Anjiyo yapılan Fethullah Gülen’in aslında kalbine operasyon yapılırken meğer aynı zamanda beyin (yıkama) operasyonu da yapılmışmış. Bu operasyon o kadar harikulade bir operasyonmuşmuş ki, düşünce (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Aralık 25th, 2007 | in magazin | Yorum Yapin

Sevgili yazarport okurları ve çok çok kıymetli yazarport yazarları!
6. Uluslararası Bilgi Ekonomi ve Yönetim Konresi’ndeki “Dijital Ortamda Elektronik Oy Kullanma” konulu sözlü

sunumum ve yoğun özel işlerim nedeniyle bir hafta süreyle sizlerin arasında olamayacağım. Bu zaman içinde benim yazılarımdan rahatsız olan, okunabilir bulmayan, mantık hatalarıyla dolu bulan, zaten son yazılarımda iyice dağıttığımı düşünen çok çok çok kıymetli arkadaşlarım şöyle bir güzel rahat nefes alsınlar. Ben de satırlarımla, sizlerin göz zevkini bozmayacak olmamın mutluluğunu yaşıyorum. Farkındaysanız yazarport ailesine özel yazıyorum bu yazımı. (daha&helliip;)

Etiketler: