Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

 

 

 

Devletin / Ülkenin Sahipleri ve Benzerleri

Devletin / Ülkenin Sahipleri, Sahibi Olduğunu Zannettikleri, Sahibi Olmaya Çalışanları, Sahibi Olduğunu Zannedemedikleri, Sahipliğine Çöreklenenleri…

Bu orta başlığı Türkiye’ye göre düzeltirsek; Türkiye’nin Sahipleri, Sahibi Olduğunu Zannettikleri, Sahibi Olmaya Çalışanları, Sahibi Olduğunu Zannedemedikleri, Sahipliğine Çöreklenenleri olarak ifade edelim. Gazetemiz her ne kadar Türkiye’nin ulusal bir yayın organı olsa da böylesi genellemelerde evrensel başlıklar kullanmak durumundayız. Zira dünyada Türkiye’den başka yaklaşık olarak, 222 ülke bulunmaktadır. Aslında bu ülke sayıları 223 te ben akılda kalması açısından ve İsrail terör örgütünü bir devlet olarak saymak içimden gelmediği için bir eksik olarak yazdım.

Sahiplik ve Ülke Olmak

(daha&helliip;)

Etiketler: , , , ,

EDİTÖRDEN 

Sayın bilgiağı.net okurları ve yazarlarımız;

Kullanmakta olduğunuz kişisel bilgisayarlarınızda yüklü bulunan internet servis sağlayıcınıza www.alexa.com un toolbar ını yüklemenizi istirham ediyoruz. Bunu talep etmemizin bir çok gerekçesi bulunmaktadır. Bunlar:

1. Alexa.com dünyada internet sitelerinin reyting ve page rank ölçümünü yapan önemli ölçüde bu konuda kendini geliştirmiş neredeyse tekel durumuna gelmiş uluslararası bir kuruluştur. Bu kuruluş dünya internet sitelerinin reytingini ve değerini ölçmek için alexatoolbarı kullanmaktadır. Bu ölçümlerle dünya internet sitelerine reyting vermektedir.

Ülkemizdeki televizyon kuruluşlarının reytingini ölçmek için nasıl ki AGB verileri kullanılıyorsa alexa.com da bunu internet ortamında web siteleri için dünya üzerinde yapmaktadır. (daha&helliip;)

Etiketler: , ,