Hanefi AVCI’nın Güvenliğini Hangi Babayiğit Koruyacak!

 

Hanefi AVCI’nın Can Güvenliğini Hangi Babayiğit Koruyacak!

Hanefi AVCI, yazdı mı, yazdırıldı mı?

Hanefi AVCI, malumun ilanını yapan Bir Misyoner mi?

Hanefi AVCI, aysberg’in fay hatlarındaki Entellektüel Tetikçi mi?

Hanefi AVCI, T.C. sistemin standart sapması veya imalat hatası mı?

Hanefi AVCI, Cemaatin asimetrik sapması mı?

Hanefi AVCI, referandum öncesinde gündemin konu pazarına özellikle mi sunuldu?

Hanefi AVCI, gardiyan mı mahkum mu?

Hanefi AVCI, T.C. ni mi tümor olarak görmekte, T.C. nin derinlerini mi tümor olarak görmekte?

Hanefi ACI nın kitabı, Ergenekon operasyonununu cilanmış kapanış cümleleri mi, yoksa Ergenekon Operasyonundaki bir sapma mı?

Hanefi AVCI erken uyarı sisteminin sivil savunma sireni mi, gece herkesin uyurken öttürülen kabus habercisi olan panik sesleri mi?

Hanefi AVCI ikbal ümid eden bir zavallı mı, temellerin duruşmasının belgesel filmini yöneten zavalsız mı?

Hanefi AVCI kime veya neye çanak tutmakta, çıkışıyla hangi çanağı veya kimin çömleğini patlatmakta?

Hanefi AVCI nın elinde olan sinir uçlarını hoplatacak kripto(lar) kaç kişinin can güvenliğini garanti altına almakta, bu kriptoların uçları nerelere ve/veya kimlere kadar dayanmakta?

Hanefi AVCI Maraş’ın bağrından çıkmış, ahlaklı ama sistemin tıkanıklıklarına isyan edip asabileşmiş, asabiliğini cesaretle deklare etmiş bir vatan evladı mı?

Hanefi AVCI, Haliç’te yaşayan Üzeyir GARİH’e de saplanmış gösterilen, PKK gardiyanlarının kör kurşununa veya bıçaklarına karşı korunabilecek mi, elindeki kriptolar can güvenliğinin sağlanmasına yetecek mi?

Hanefi AVCI’nın deklerasyonunda dile getirdiği Fethullahçılık bir tümor mü değil mi?

Fethullahçılık tümor ise eğer, iyi huylu bir tümor mü kötü huylu bir tümör mü?

597 sayfalık kitabın kaç sayfası kişiyi şişirmekte, kaç sayfası cemaati şişirmekte, kaç sayfası ergenekonu pişirmekte, kaç sayfası kont-ergenekon’u pişirmektedir?

Soru işaretlerimiz ve bu işaretlerin önündeki cümle içerikleri, üzerinde yaşadığımız toprakların üzerinde kurulu olan adına TÜRKİYE CUMHURİYETİ dediğimiz ülkenin varlığı birliği ve yönetimine ilişkin çengelli iğnelerdir. Ana kategoride ele aldığım bu çengelli iğnelerin her birinin onlarca alt konusu, bunlara bağlı binlerce alt kategorileri bulunmaktadır.

Gazi Mustafa Kemal’in gençliğe hitabe’deki “….Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.” veciz ifadelerindeki iktidar ve iktidar sahiplerinin mi hijyenik, yoksa şimdiye kadarki sözde ve/veya özde yöneticilerin mi hijyenik olduklarının ayırt edilmesi “derinlerde binlerce kuyruk sokumu olan çetrefilli ilişkiler çerçevesinde” bugünün birbirine karışmış bilgilerine göre hayli zor görülmektedir.

Pop, caz, müzik magazin, futbol afyonları altında inleyen yığınlarca gafil insanın horlama seslerinden mütevellit oylamaları sonucu ortaya çıkan hükümetlerin bu uyku düzenini bozmasından çok korumasını beklememiz hiç te şaşırtıcı olmasa gerek.

Gündemin ve referandumun ülkemiz açısından hayırlara vesile olması ve (İNATLA) çok daha fazla bilinçli olmamız dilek ve temennisi ile…

Not:

Bu yazı, https://www.bilgiagi.net, https://www.bilgievreni.com, https://www.gazetecanik.com, https://www.kamudanhaber.com, https://www.siyasalforum.net, https://www.gercekgazete.web.tr, https://www.ahmetfidan.com ile, Gerçek Gazete, Balıkesir Demokrat, Gazete Canik vb. kağıt bası gazetelerinde yayınlanmaktadır. Yazarın izni olmaksızın başka hiçbir yayın organında kaynak veya dipnot göstermeksizin kısmen veya tamamen alınamaz, çoğaltılamaz.

Etiketler: , , , , , ,