Ahmet Fidan Kişisel Resmi Web Sitesi
Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır

 

Çantadaki Diğer Sanal Tavşanlar: 

Bir taşla 50 kuş vurmuştu adeta Obama, Türkiye seferiyle. Obama, hem lisan-ı hal ile, hem lafzıyla her cümlesinde onlarca menfaatler ve cicili bicili pembe cümleler dizmekteydi. O konuşurken başta parlamentomuz ve dahi diğer yerlerde, o masum ve barışcıl siyahinin (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , ,

Nisan 8th, 2009 | in Dünya, Siyaset/Politika, Toplum | Yorum Yapin

Obama geldiydi, gelecekti derken, kanında Türk düşmanlığı dolaşan Rasmussen‘in NATO Genel Sekreterliği oldu bittiyle Türkiye’ye kabul ettirildi. Üstelik tüm ülke halkını keklik gibi kandırarak. Daha dün Samuel Huntington “Medeniyetler Çatışması” kitabını yazmış ve hilal ve haç düşmanlığı ile Irak’a, Filistin’e saldırılmıştı. Bu günlere gelince aynı egemen güçler birden bire “Medeniyetler İttifakı” için Türkiye’ye aktı. (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , ,

Nisan 4th, 2009 | in Dünya, Siyaset/Politika, Toplum | Yorum Yapin

Dünya Siyasetinde Yeni Trend: Deformasyonel Beden Dili

Yıllardır projelerim, bana özgü isim haklarım, proje konseptlerim ilgili ilgisiz kişilerce çalındı hatta yağmalandı. Neyi düşündüm veya kurguladıysam, kısa zaman diliminde birileri tarafından uygulandığını gördükçe ilkel kıskançlık duygularım içimi gıcıklandırdı. Parayı sevmememin verdiği beceriksizlikle ve de parasız proje yürütülemeyeceğinin gerçekliğiyle ben bu talihsiz anları hep yaşadım ve hala da yaşamaktayım. (daha&helliip;)

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,