Önceki yazılarımdan birinde “parti kapatma davası” na karşı Ergenekon maçı yapılmıştı. Bu maç, 1-0 sonuçlanmıştı. Bu maçın şimdilerde rovanşı oynanıyor. Maçın tam ortalarındayız. Öyle görünüyor ki, bu sefer durum tam tersi olacak. Her iki maç için düşündüğümüzde beraberlik olacağından yerel seçimlerde penaltı atışları oynanacak ve sonuç yine aşağı yukarı belli gibi. Penaltı atışlarında sandık meydan muharebesinde Fenerium 1-0 galip gelecek. Ama bu galibiyet sonucunda ampulün de fenerin de ışığı hayli sönük olacak.

Küçük detaylar:

Deniz Feneri davasında dolandırıcılık suçundan 5 yıl 10 ay mahkumiyet cezası alan Mehmet Gürhan, avukatı Ünal Kaymakçı aracılığıyla kamuoyuna açık mektup yolladı.

Mektubuna, “Almanya’nın Frankfurt mahkemesince hakkımda verilen mahkumiyet kararıyla ilgili olarak siz değerli kamuoyunu aydınlatmak istiyorum” diyerek başlayan Gürhan, 1998 yılından bu yana Avrupa’da, önce Media 7, ardından da Kanal 7 İNT televizyonunun yayınını sağlayan Euro 7 GmbH isimli şirketin ortağı ve tam yetkili genel müdürü olarak iş hayatını sürdürdüğünü belirtti.

Devamla, Kanal 7 İNT’in Avrupa temsilcisi olarak yayıncılık çalışmalarım devam ederken Deniz Feneri programını seyreden Avrupa’daki vatandaşlarımızın talebi üzerine Deniz Feneri e.V’yi 27.02.1999 tarihinde Almanya’nın Mörfel

Etiketler: , , ,