EDİTÖRDEN 

Sayın Bilgiağı Köşe Yazarı Gazetesi okurları ve yazarları,

Gerek yazar kadromuz, gerekse nitelikli ve elit okuyucu kitlemiz gittikçe artmakta, büyümekte, zenginleşmeşke ve güçlenmektedir. Bu kelimeleri paralel olarak kullandık çünkü tek bir kelime gelişme ivmemiz için yetmemekteydi.

Geçen ay, inanılmaz azmi, sevecenliği, geniş bakışı ve dünya insanı olma yönüyle bilinen sayın Nevval SEVİNDİ aramıza katılmıştı.

Dün ve bu gün de her biri kendi alanında ünlü iki önemli marka insan aramıza katılmıştır.

En başta, dünyaca ünlü projeleriyle, tasarımlarıyla bilinen, Uluslararası Mimarlık Akademisi Bölge Başkanı, Amerikan Mimarlar Enstitüsü Güney Avrupa Direktörü, 1999-2002 dönemi Başbakan Baş Danışmanı, kent bilimci, mimar, kent psikoloğu, daha bir çok sıfatını ve unvanını burada sayıp bitiremeyeceğimiz değerli Prof.Dr. Ahmet Vefik ALP hocamız, her kelimesi ve yazdığıyla fırtınalar koparan, 19 mucizesiyle ünlü sayın Edip YÜKSEL aramıza katıldı. Yarın ve sonraki günler kimleri daha aramızda göreceğinizi şimdilik açıklamak istemiyorum.

Çok yakında,  her alanda her kesimde her kültür düzeyinde, her yaş ve cinsiyette okurlarımız için kendilerini bulacakları yazarlarımız okurlarımızla takipçilerimizle ve müptelalarımızla buluşacaktır. Bizler de yazarlarla okuyucuları buluşturmaktan, doğru ve açık bilgiyi paylaşıma sunmaktan, gurur ve mutluluk duyacağız.

Bu ilke ve insanlığa, kültürümüze en iyi şekilde hizmet etme misyonumuzla hep birlikte çok daha ileriye doğru yürümeye devam edeceğiz.

ARA NOT:

Yazarlarımızın yayın ilkeleri bölümünde genel ilkeleri ve özellikle de içerikle ilgili ilkeleri okumalarını önemle öneriyoruz. Bu konuda editörlerimiz yazılarınızın gerekli formata sokulması konusunda özveriyle çalışmaktadır. Onlar da bu konuda bir ücret almadıklarından dolayı yazı formatı düzeltmektense portalimizin diğer sonunlarına çözüm bulmak için enerjilerini zamanlarını harcasalar daha iyi olacaktır.

Lütfen https://www.bilgiagi.net/?page_id=7 linkindeki yazı ilkelerimizi okumayı ve bu ilkelere uymayı ihmal etmeyiniz.

Bu vesile ile bütün yazarlarımızın ve okurlarımızın bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesini / kandilini tebrik ediyoruz. Dualarımızın kabul olmasını temenni ediyoruz.

Esenlik dileklerimizle.

Etiketler: , , ,