EDİTÖRDEN

Sayın yazarlarımız ve okurlarımız, son zamanlarda sık sık editör yazısı yazmaya başladık. Endişe etmeyin. Artık mümkün olduğunca araya girmemeye çalışacağız. Gelecekte Editör Mektubu bölümünü her hafta düzenli olarak yazmak istiyoruz.
Önceki yazımızın sonuna madde madde yapılan bir yoruma cevaben bu yazıyı editör mektubu olarak yazdık.
1. Sitemize zaten bir çok adresten girilmektedir. Bunları zaten önceki duyuru ve mesajlarımızda yazılarımızda dile getirmiştik. Tekrar etmiş olalım.
SİTEMİZE AŞAĞIDAKİ DOMAİNLERDEN (ADRESLERDEN) DE GİRİLEBİLMEKTEDİR.
https://www.yazarportal.com
https://www.yazarportal.net
https://www.extraknowledge.com
https://www.extrabilgi.com
https://www.extrabilgi.net
bu adreslere üç beş tane daha ekleyebiliriz. Ama biz https://www.bilgiagi.net i tercih ediyoruz. Çünkü misyonumuz tertemiz Türk kültürüne layız bilgi ağı siteleriyle ülkemizi ve kültürümüzü en iyi şekilde temsil etmektir. Bilgiağı sitemiz diğer bütün sitelerimizin en saygın odak merkezidir.
2. Goolge dan Köşe Yazarı Gazetesi diye aratırsanız ilk sayfanın 5. sırasında bizi bulursunuz.))
3-4-5. Siteye sayaç konulması, yazı reytingleri köşe yazarlarımızın resimleri özgeçmişleri vb. konularda yazarlarımızdan da destek bekliyoruz. Biz bu iş karşılığında para almadığımız veya gelirimizin olmadığı gibi (şu an için) ücret ödeme durumumuz da yok. Sizin desteğiniz bizim için önemlidir.
6. Sayın Ahmet Fidan hemen her gün yazı yazar. Yazmadığı günler de olur. Diğer yazarlarımız da her gün yazabilir. Bizim tercihimiz her gün yazmalarıdır. Yazabilirlerse eğer.
Yok eğer bir günde iki yazının yayınlandığı iddia edilirse bu mümkün değildir. Varsa tarih hatasıdır, bize iletirsiniz.
7. Bu eleştiriler bizim için hayati öneme sahiptir. Müşteri memnuniyeti okuyucu ve yazar memnuniyeti toplam kalite anlayışımız ve insanlık bilincimiz başarı ilkemiz için esastır.

Sevgi ve saygılarımızla.

Not: Bu açıklamamız, bir önceki yazımıza getirilen bir yoruma cevaben yapılmıştır.

Etiketler: , , , ,