Sayın bilgi dostları,

Bidiğiniz gibi, www.bilgiagi.net url adresinden ONLINE BİLGİ İLETİŞİM KÜLTÜR SANAT ve MEDYA HİZMETLERİ künyesi altında “Türkiye’nin Yazar Portali” adıyla ve Bilgi Paylaşıldıkça anlam kazanır sloganı ve misyonuyla 18 Ocak 2008 de fiilen, 08 Ağustos 2008 tarihinde de resmen açılmıştık.

Dün itibarıyla ilk bir ayımızı geride bıraktık. Artık birinci yıl dönümünde bu içerikli duyguların tekrarını yaşarız.

Sizlere küçük sorularımız olacaktır. Ama bu sorulardan önce internet veya elektronik ortamda yerleşim kalıcılık ve kalite konusunda birkaç hususu dile getirmek isteriz.

İlk olarak internet ortamında en önemli konulardan birisi istikrar diğeri de üye ve bilgi güvenliğidir. Tek başına bunlar da yeterli değil elbet. Güçlü bir alt yapı da gereklidir. Bu gün itibarıyla güçlü bir altyapımızın olduğunu iddia edemeyiz. Ama amatör ruhu ve profesyonel bakışla hizmet vermeye çalışıyoruz.

İnternet ortamında istikrar için belli bir isimde karar vermek şarttır. Zira farklı alan adları site adresinin page rank (sayfa gösterim oranı) ve indekslenmelerde, reytinglemede büyük bir olumsuzluktur. Bu nedenle belli bir url adresinde karar vermek istemekteyiz.

Şu an için, bu siteye yani www.bilgiagi.net yazar portaline aşağıdaki alan adlarından da girebilirsiniz:
www.yazibankasi.com
www.yazibankasi.net
www.extrabilgi.com
www.extrabilgi.net
www.ekstrabilgi.com
www.ekstrabilgi.net
www.extraknowledge.com

Bu adreslerden www.extraknoxledge.com u sitemiz ingilizce olarak ta yayınlandığında yurtdışı girişleri için kullanmayı düşünmekteyiz.

Ama bu adresin dışındaki bütün adreslerimizi sizlerin beğenisi ve değerlendirmesine sunuyoruz.

Türkiye’nin Köşe Yazarı Portilini hangi adres tabanına kavuşturmamızı istersiniz. Listedeki alan adlarını da beğenmezseniz kendiniz hangi alan adıyla bu portalin daha başarılı olacağını düşünürsünüz.

Bu konuda siz kıymetli yazarlarımız başta olmak üzere, okuyucu ve takipçilerimizden  görüş ve düşüncelerinize göre konuya yorum veya mesaj yazmanızı bekleriz.

İlaveten sizlere çok daha iyi hizmet verme gayesi içinde olduğumuzu bilmenizi ister esenlikler dileriz.

Etiketler: