Bilgi Ağı İnteraktif Köşe Yazarı Gazetemiz Hayrılı Olsun

www.ahmetfidan.com online bilgi iletişim ağı domaini ve sitesi kapsamıda köşe yazarlarımız için var olan bölüm hayli ilgi gördüğünden dolayı ve de yazarların yazılarını kendileri ekleyebilecekleri, nezih bir ortam oluşturulması, yazarlarının yayınlanmış yazıları için adeta bir yazı bankası niteliği taşıması açısından sitemizi oluşturduk.

İnteraktif Köşe Yazarı Portalimize www.bilgiagi.net adresinden girilebildiği gibi, www.yazarportal.com, www.yazarportal.net, www.yazibankasi.com, www.yazibankasi.net, www.extrabilgi.com, net, www.extraknowledge.com  domainlerinden de girilebilmektedir. Ancak şimdilik hostingimiz www.bilgiagi.net tabanındadır. Talep ve eğilim olması durumunada sitemizin veri tabanını www.yazarportal.com adresine bağlayabiliriz. Ancak, şu an için www.bilgiagi.net in gerek alexa gerekse google indekslerine göre çok güçlü olması bu domaini tercih ettik.

Sizlere böylesi interaktif bir gazeteyi oluşturmak için haftalarca emek verdik. Gerek editörlerimiz, gerekse web masterlerimiz dişiyle tırnağıyla çalıştılar ve ortaya böylesi bir köşe yazarı gazetesi çıktı.

Okuyucu ve yazarlarımızın da desteği ile çok daha iyi ve de dolu bir içerikle karşınıza çıkmak temel görevimizdir.

Nice mutlu yarınlar dileğiyle.

Etiketler: , , ,